İnovatif Tasarımlar, Yenilikçi Koleksiyonlar 13-16 Eylül’de Zuchex’te | Zuchex
14 - 17 EYLÜL 2023, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

İnovatif Tasarımlar, Yenilikçi Koleksiyonlar 13-16 Eylül’de Zuchex’te

Uluslararası Zuchex Züccaciye, Ev Eşyaları, Dekoratif Ürünler ve Elektrikli Ev Gereçleri Fuarı, 13-16 Eylül tarihlerinde 29. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. Züccaciye sektörünün gelişiminde büyük rol oynayan sektör firmaları, farklı pazarlara açılmak ve yeni iş birliği fırsatları yakalamak için Uluslararası Zuchex Fuarı’nda buluşuyor. Zuchex bu yıl 29 bin sektör profesyonelini ağırlamaya hazırlanırken, yerli ve yabancı 550 firmanın katılımı bekleniyor.

Züccaciye modasına yön veren dünyaca ünlü markaların da yer aldığı Uluslararası Zuchex 2018’de, pek çok firma, gelecek yılın koleksiyonlarını ilk defa ziyaretçilerle buluşturacak. Sunduğu çeşitlilik ile fark yaratan fuarda; sofra ve mutfak eşyalarından, elektrikli ev aletlerine, çelik mutfak eşyalarından dekoratif mobilya ve ev aksesuarlarına, ev tekstilinden cam, porselen ve seramiğe, plastik ev gereçlerinden, aydınlatma ve banyo & mutfak aksesuarlarına kadar binlerce tasarım sergilenecek.

Bu yıl birbirinden farklı etkinliklere ev sahipliği yapacak olan Zuchex global markaları bir araya getirecek. Sektörün en verimli etkinliklerine imza atacak olan Zuchex’te ziyaretçiler, gerçekleşecek etkinliklerle markaların inovatif ürünleriyle tanışacak ve yepyeni bir deneyime sahip olacaklar.