İLHAM VEREN ÜRÜNLER | Zuchex
16 - 19 EYLÜL 2021, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

İLHAM VEREN ÜRÜNLER

Geleceğin renk ve tasarım trendleri ile en yenilikçi ürünler Zuchex'te keşfedilmeye hazır…

En iyi markaların en yeni koleksiyonlarını, önde gelen tasarımcıların en yenilikçi ürünlerini bir arada sunan Zuchex, küresel ev ve mutfak eşyaları endüstrisinin 2021 yılındaki en prestijli buluşmasıdır.Satın alma sürecinde yeni bir bakış açısı sunan Zuchex, yeni bağlantılar kurma ve sektöre dair en son trendleri takip etme şansını sunarak işinizi büyütmenize olanak sağlayacak.

YENİ DÜNYA, YENİ TRENDLER

Küresel eğilimler, tüketicilerin değişen yaşam tarzlarını yansıtarak 2020 yılının ilk üç çeyreğinde önemli ölçüde değişti. Bu değişimin ev ve mutfak eşyaları endüstrisi üzerinde büyük etkisi oldu.

Tüketiciler evde geçirdikleri zamanı en iyi şekilde değerlendirmek için yaşam ortamlarını değiştirdikçe fonksiyonel ev ve mutfak gereçlerine olan talepte büyük artış gerçekleşti.

GELECEĞİN TASARIM VE RENK TRENDLERİ

Zuchex her yıl lider üreticilerinin en yeni koleksiyonlarını sergiliyor.

Fuarda gerçekleşecek binlerce yeni ürün lansmanı, müşterilerini cezbedecek ilham verici ürünler keşfetmek isteyen satın almacılara yeni bir bakış açısı getiriyor.

Geleceğin renk ve tasarım trendleri ile en yenilikçi ürünler Zuchex'te keşfedilmeye hazır…

ZUCHEX | BLOG

Detaylı ürün incelemeleri, en yeni ev eşyaları, trendler ve önde gelen sektör rakamlarıyla röportajlar…

Yeni Zuchex BLOG, size ilham verecek.

Zuchex için ziyaretçi kaydınızı şimdi tamamlayın, haftalık Zuchex BLOG e-bültenleri ile satın alma işlemlerinize ilham verecek ayrıntılı ürün incelemeleri ve çok daha fazlasını keşfedin…

Daha fazlasını keşfetmek için şimdi ziyaretçi kaydınızı tamamlayın...

Ziyaretçi Olun