HORECA sektörü için ihtiyaçlara yönelik çözümler Zuchex 2019’da | Zuchex
16 - 19 EYLÜL 2021, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

HORECA sektörü için ihtiyaçlara yönelik çözümler Zuchex 2019’da

HORECA sektöründeki satın almacılara, en iyi tedarikçilerden verimli bir şekilde yararlanmaları, yeni bağlantılar kurmaları ve en son trendler hakkında yeni bilgiler edinmeleri için harika bir platform sunan Zuchex, satın almacıların en karlı anlaşmalar ile ihtiyaçlarına özel çözümler bulmalarını kolaylaştırıyor.

Mutfak ürünleri, yemek, servis ekipmanları ve aksesuar setleri için kurumsal çözümlere sahip en iyi markalar, en yeni ürün ve teknolojilerini Zuchex'te sergiliyor

Kütahya Porselen, Güral Porselen, Ar Yıldız, Has Cevher, Bambum, Özgül Melamin, Atlas Melamin, Göreme Melamin, Kent Melamin, Termosan Çelik, Hira Çelik gibi sektörün önde gelen markalarının mutfak ürünleri, yemek, servis ekipmanları ve aksesuar setleri ile özel kahve ve çay ürünlerine yönelik en iyi ürün ve trendlerini keşfedin.

2019’un en büyük ürün lansmanlarına ev sahipliği yapacak Zuchex, yılın son altın değerindeki çeyreğinde en yeni ürünleri görerek, rekabette bir adım öne geçmek ve yeni sezon ürünleri portföylerine eklemek isteyen Otel Sahipleri, Restoran ve catering firmaları sahipleri için en doğru adres.

Güral porselen farklı desenlerin yer aldığı koleksiyonlarıyla Zuchex 2019’da

Yıllara dayanan porselen deneyimini yüksek teknoloji ile buluşturan Güral Porselen, dünyadaki trendleri yakından takip ederek, ürün yelpazesini her geçen gün genişletiyor. Farklı desen ve renklerin yanı sıra koleksiyonuna kattığı yepyeni ürünlerini yenilikçi yaklaşımlarla sunuyor. Yeni nesil sunumlar için; dayanıklı, ışığı geçiren şeffaf yapısı, fark yaratacak renkleri ve şık modelleriyle HORECA sektörüne de hitap eden bone porselenleriyle Güral Porselen, Zuchex 2019’da 2. Hall A-30 / B-30 standlarında ziyaretçileriyle buluşacak.


Bambum geleneksel ve sağlıklı sunumlarıyla Zuchex 2019’da!

Geleneksel ve sağlıklı sunumlar için yola çıkan ve sekiz yıl içinde Türkiye’de sunum kültürünü değiştiren Bambum, Zuchex 2019’da yerini alıyor. Türkiye’de üretilen ve 57 ülkeye ihraç edilen dünyanın en sağlıklı ahşap sunum ürünleri üreten Bambum, HORECA sektörüne yönelik kesme & steak tahtalarıyla da dikkat çekiyor. Bambum yeni serilerini Zuchex 2019’da 3. Hall D-10 standında ziyaretçilerle buluşturuyor olacak.


Mutfak ürünleri, yemek, servis ekipmanları ve aksesuar setleri için kurumsal çözümlere sahip en iyi markalar Zuchex'te!

Zuchex 12-15 Eylül 2019 tarihlerinde Tüyap'ta! Ücretsiz yaka kartınızı almak için şimdi kaydolun ve ziyaretinizi planlamaya başlayın!

Ziyaretçi Olmak İçin