Hayatı kolaylaştıran ürünleri Zuchex 2021’de keşfedin | Zuchex
14 - 17 EYLÜL 2023, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Hayatı kolaylaştıran ürünleri Zuchex 2021’de keşfedin

Zuchex 2021 dayanıklılığı ver ergonomik tasarımlarıyla hayatı kolaylaştıran pek çok ürünü tek çatı altında buluşturuyor. Mutfaklardan, banyolara, dekorasyondan, düzen sağlamaya kadar pek çok alanda günlük yaşamın kurtarıcısı olan ürünler firmaların son teknoloji üretim sistemleriyle buluşuyor. Dünya çapında başarı elde etmiş firmaların güvencesiyle kaliteli içeriklere sahip hayatı kolaylaştıran özel tasarım ürünler Zuchex 2021’de ziyaretçileri bekliyor!


Bursev Plastik HALL 12 | C-40

Bursev Plastik, sağlıklı içeriklerle üretilmiş, pratik, dayanıklı ve kolay kullanılabilir ürünleriyle günlük yaşama konfor kazandırıyor. Her zevke uyum sağlayan tasarım ve renk seçenekleriyle sunulan Bursev Plastik ürünleri müşteri ihtiyaçlarına yönelik olarak sürekli geliştiriliyor.

Burak Plastik HALL 12 | D-44

Burak Plastik, mutfaklardan banyolara kadar tüm yaşam alanları için hayatı kolaylaştıran ürünler sunuyor. Kalite ve dayanıklılık ilkesini sürekli değişen ve gelişen müşteri ihtiyaçlarına yönelik olarak güçlendiren marka, aynı zamanda geniş ürün seçeneğine sahip.

Box Up HALL 14 | G-09

Boxup ürünleriyle ofislerden evlere kadar tüm yaşam alanlarında kurtarıcı olmaya devam ediyor. Ürün yelpazesinde özel tasarım organizer ve düzenleyiciler bulunduran marka, yenilikçi bakış açısıyla pratik ve kullanışlı ürünler geliştirmeyi sürdürüyor.

Evelin HALL 12 | A-20

Evelin, 35 yılı aşkın tecrübesiyle tüketici ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi ürünler geliştirmeyi sürdürüyor. Bakteri üretmeyen yüzde 100 ahşap görünümlü ürünleri ile insan sağlığını destekleyen Evelin tabaktan, yumurtalığa, tepsiden ekmekliğe kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip. Salata, makarna veya meyve sunumlarında tercih edilen kaseler ise markanın son dönemde ön plana çıkan ürünleri arasında.

İmka Melamin 14 HALL | I-34

İmka Melamin, sağlık ve kimya testleriyle onaylanmış ürünleri ile pratik sunumları destekliyor. 1979 yılından bu yana geliştirdiği tecrübesi ile ürün portföyüne tepsi, tabak, çerezlik ekleyen İmka Melamin, Home&Kitchen spesiyal ürün konseptleriyle de kolay kullanımlı ve şık tasarımlı ürünler sunuyor.

Turan Plastik HALL 12| E-10

Turan Plastik, dünya standartlarındaki üretim anlayışı ve sektörel vizyonuyla geliştirdiği yenilikçi ve kaliteli ürünler sunuyor. Smartware Touch Çöp Kutusu da Turan Plastik’in geliştirdiği inovatif ürünlerden. Smartware Touch Çöp Kutusu tek dokunuşla sessiz ve kolay açılan kapağı sayesinde pratik kullanım imkanı sunuyor…

Online kaydınızı şimdi tamamlayın ve ev ve mutfak eşyaları endüstrisinin merakla beklenen fuarı Zuchex 2021'de bize katılın!

ŞİMDİ ZİYARETÇİ OLUN!

#yenidenbuluşuyoruz | Zuchex 16-19 Eylül 2021 Tarihlerinde Tüyap'ta!

Zuchex Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı Tarsus Turkey tarafından organize edilmektedir.