Hayata Tasarım Katan Yenilikler Zuchex’te | Zuchex
14 - 17 EYLÜL 2023, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Hayata Tasarım Katan Yenilikler Zuchex’te

Küresel ev ve mutfak eşyaları sektörünün dünya çapındaki sayılı fuarlarından biri olan Zuchex, 15-18 Eylül tarihlerinde 32. kez kapılarını açacak. Toplam 100 bin metrekare alanda gerçekleşecek organizasyon, katılımcı ve ziyaretçilerine eşsiz ticaret fırsatları sunmaya hazırlanıyor. Son buluşmada 142 ülkeden profesyonel ziyaretçi ağırlarken, yurt dışı satın almacı sayısını da yüzde 35 artıran Zuchex, Eylül ayındaki fuarda da başarısını üzerine koyarak sürdürmeyi hedefliyor. Önde gelen markaların ve tasarımcıların, sektörün önemli oyuncularıyla yine Zuchex’te buluşacağını söyleyen Tarsus Turkey Genel Müdürü Zekeriya Aytemur, “Katılımcı ve ziyaretçi tarafında oldukça yüksek bir memnuniyet oranına ulaştık. Katılımcılarımızın yüzde 95’i, ziyaretçilerimizin ise yüzde 99’u son fuardan memnun ayrıldı. Zuchex 2022’de de bu ivmeyi sürdürmek istiyoruz” dedi.  

Aytemur; “Zuchex’in sahip olduğu global güç, tedarik zinciri çözümleri arayan satın almacılar için bir çok fırsat barındırıyor”

Sahip olduğu üretim gücüyle, uygun maliyetlerle sunduğu satın alma fırsatlarıyla, lojistik avantajlarıyla ve Doğu ile Batı arasındaki ticaret köprüsü konumuyla Türkiye’nin, dünya tedarik zincirinde en önemli adreslerinden birisi haline geldiğini söyleyen Aytemur, Zuchex 2022’nin tedarik çözümleri arayışındaki tüm satın almacıları için eşsiz fırsatlar sunacağını belirtti. Aytemur açıklamasında; “Fuar katılımcılarımız arasında dünya lideri firmalar bulunuyor. Ve bu markalar, en önemli koleksiyonlarının lansmanını Zuchex’te yapmaya hazırlanıyor. Dolayısıyla tüm dünyadan başta zincir perakendeciler olmak üzere büyük satın almacıları da fuarı dört gözle bekliyor” dedi.

Son fuarı rekorlarla kapatan Zuchex, 2022’de de yeni rekorlar peşinde

Zuchex’in son buluşmasına çoğunluğu üretici 650’den fazla marka katılırken, 11 salonda birden düzenlenen fuar, 142 ülkeden toplam 36 bin 332 satın almacıya ev sahipliği yaptı. Yurt dışından gelen ziyaretçi sayısını bir önceki buluşmaya göre tam yüzde 35 arttıran organizasyonu toplam 6 bin 894 yurt dışı satın almacı ziyaret etti. En başarılı Zuchex’i geride bırakan Tarsus Turkey, Eylül ayındaki 32. fuarda hem katılımcı ve ziyaretçi sayılarında hem de yurt dışından yabancı satın almacı oranında yeni rekorlar kırmayı hedefliyor.

Zuchex 2022 | #Zuchex #buradaolmalısınız

Detaylı Bilgi İçin; www.zuchex.com