Goldmaster yeni ürünüyle Zuchex 2021’de | Zuchex
15 - 18 EYLÜL 2022, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Goldmaster yeni ürünüyle Zuchex 2021’de

Türkiye’nin en güçlü markaları arasında yer alan, geliştirdiği inovatif ürünler ve teknolojiye sunduğu yeniliklerle öne çıkan Goldmaster, 16-19 Eylül 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek 31. Zuchex Uluslararası Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı'nda yeni ürünü "Kıvam Türk Kahve Makinesi"ni tanıtacak.

Küçük ev aletlerinden kişisel bakım ürünlerine kadar geniş ürün çeşitliliği ile yaşamın her alanına sunduğu yenilik ve kolaylık kullanım olanaklarıyla adından söz ettiren Goldmaster, en yeni ürünü "Kıvam Türk Kahve Makinesi" ile 31. Zuchex Uluslararası Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı'nda yerini alıyor.

Kıvam Türk Kahve Makinesi


Zuchex 2021’de tanıtılacak Kıvam Türk Kahve Makinesi, yenilikçi özellikleriyle dikkat çekiyor. Goldmaster Kıvam Türk Kahve Makinesi için geliştirilen paslanmaz çelik cezve ve gövde, 5 fincan kahve yapma imkanı, akıllı taşma önleme ve kontrol sistemi, normal ve közde kullanım, akıllı yerleştirme, sesli ve ışıklı uyarı sistemi ve cezve içini aydınlatan LED ışık sistemi sayesinde kullanıcılarına kolay kullanım imkanı ve lezzeti bir arada sunuyor.

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde 16-19 Eylül tarihleri arasında 8. Hall / E-10 numaralı stantta tüketicilerle buluşacak olan Goldmaster, yeni ürününün yansı sıra temizlik, kişisel bakım, gıda hazırlama, ev temizliği ve sağlık ürünlerini de standında sergileyecek.Online kaydınızı şimdi tamamlayın ve ev ve mutfak eşyaları endüstrisinin merakla beklenen fuarı Zuchex 2021'de bize katılın!

ŞİMDİ ZİYARETÇİ OLUN!

#yenidenbuluşuyoruz | Zuchex 16-19 Eylül 2021 Tarihlerinde Tüyap'ta!

Zuchex Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı Tarsus Turkey tarafından organize edilmektedir.