Ev ve mutfak eşyaları sektörünün yeni trend merkezi ZUCHEX BLOG yayında! | Zuchex
14 - 17 EYLÜL 2023, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Ev ve mutfak eşyaları sektörünün yeni trend merkezi ZUCHEX BLOG yayında!

Zuchex Fuarı’nın organizatörü Tarsus Turkey, ev eşyaları, ev tekstili, masa üstü sunumlar, trendler, tasarımcılar ve çok daha fazlasını buluşturan ZUCHEX BLOG’u yayına aldı. Lider tasarımcıların, en son trendlerin, renklerin ve en yeni tasarımların dünyasına açılan yeni Zuchex BLOG, benzersiz tasarımlar ve en yeni ev ve mutfak eşyaları ile yeni bir bakış açısı sunarak, sektör profesyoneli takipçilerinin doğru tedarikçiyi bulmalarını amaçlıyor. Dünya trendlerinin ev ve mutfak eşyaları üzerine etkisini incelemek, yenilikleri anında takip etmek ve lider tasarımcıların ilham veren dünyasını keşfetmek isteyenler ZUCHEX BLOG’u takip edebilirler.

Ev ve mutfak eşyalarına dair her şey için Zuchex BLOG!

Ünlü tasarımcılarla röportajlar, en yeni ve popüler ürünlere dair incelemeler, ev ve mutfak eşyaları sektörünün gelecek trendleri ve daha pek çok haberin yer aldığı Zuchex BLOG, alanındaki en güncel içeriklerle takipçilerine ilham veriyor. Masaüstü Sunum, trendler ve tasarımcılar, ev yaşamı ve inovasyon ile ilgili aranılan her şeyi tek platformda sunan Zuchex BLOG, detaylı ürün incelemeleri ile sektöre dair geniş bir bakış açısı sunuyor.

Ev ve Mutfak Eşyaları Sektörünün 2020’deki beklenen buluşması Zuchex!

Ev ve mutfak eşyaları sektöründeki fuarlar içinde dünyanın üç büyüğünden birisi olan ve bölgesinde lider konumda bulunan Zuchex, 10-13 Eylül tarihlerinde Tüyap Beylikdüzü’nde gerçekleşecek. Bu yıl 31.’si düzenlenen fuarda; sofra ve mutfak eşyalarından, elektrikli ev aletlerine, çelik mutfak eşyalarından dekoratif ev aksesuarlarına, ev tekstilinden cam, porselen ve seramiğe, plastik ev gereçlerinden, aydınlatma ve banyo & mutfak aksesuarlarına kadar binlerce yeni ürün bir arada sergilenecek. Seçkin markaların heyecan verici koleksiyonlarını, sektör profesyonelleriyle buluşturduğu etkili bir ticari platform olarak öne çıkan fuar, yine katılımcı ve ziyaretçilerine yepyeni bir bakış açısı sunacak.

Detaylı Bilgi İçin: https://blog.zuchex.com