En şık sofralar için gerekli tüm ürünler Zuchex 2022’de | #buradaolmalısınız | Zuchex
14 - 17 EYLÜL 2023, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

En şık sofralar için gerekli tüm ürünler Zuchex 2022’de | #buradaolmalısınız

Lider markaların en yeni ürünleri Zuchex 2022’de sergilenecek. Son teknolojilerle üretilmiş, trendlerin yansıtıldığı tüm ürünler 4 gün boyunca fuar alanında görülebilecek. Modern tasarımların şık detaylarla buluştuğu koleksiyonlar her bir parçasıyla fark yaratıyor. Şık sofralar için gerekli tüm ürünleri fuarda yakından inceleyebilir, tek çatı altında bulabilirsiniz...

İşte, Zuchex 2022’in bazı markalarından yeni koleksiyonlarına dair ipuçları…

Nehir


Nehir, 40 yıllık deneyimini bugün özenle ürünlerine yansıtıyor. Hammadde seçiminden, tasarım süreçlerine kadar titizlikle çalışmalarını sürdüren firma kaliteyi ise öncelikli şartı haline getirmiş durumda. Nehir, zarif çizgilerin hakim olduğu modern tasarımlarıyla şıklığı da beraberinde getiriyor.

Onon


Madeni eşya üretiminde sektörde köklü bir geçmişe sahip olan Onon, şık detaylara sahip setleriyle sofraların en özel tamamlayıcılarını tüketicinin beğenisine sunuyor. Minimal tasarımlarıyla ön plana çıkan Onon, ürünleriyle özel sofralara eşlik ediyor.

Batta


Yemek masasını kaliteli ve şık gösteren detayların başında seçtiğiniz çatal kaşık bıçak takımları geliyor. Batta Çatal Kaşık Bıçak modelleriyle yalın, sade ve desenli tasarımlarıyla şık sofralara olanak tanıyor. Batta, tasarımlarında şıklığın yanı sıra kalite ve konforu da ön planda tutuyor.

Pak Seramik


Pak Seramik; sırlı, desenli, desensiz seramik ürün çeşitleriyle yaratıcı ve yenilikçi yönlerini ön plana çıkarıyor. Yüksek kaliteyi odak alan çalışma prensibi, marka ürünleriyle şık sofraların göz alıcı detaylarını oluşturuyor…

Online kaydınızı şimdi tamamlayın ve ev ve mutfak eşyaları endüstrisinin merakla beklenen fuarı Zuchex 2022'de bize katılın!

ŞİMDİ KAYIT OLUN!

#buradaolmalısınız | Zuchex 15-18 Eylül 2022 Tarihlerinde Tüyap'ta!

Zuchex Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı Tarsus Turkey tarafından organize edilmektedir.