Dünya lideri markaların özgün tasarımları Zuchex 2022’de! | Zuchex
14 - 17 EYLÜL 2023, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Dünya lideri markaların özgün tasarımları Zuchex 2022’de!

Özgün tasarımları ve üstün kaliteleriyle dünyada fark yaratan markaların buluştuğu fuarda, oldukça geniş bir ürün yelpazesi beğenilere sunulacak. Doğadan ilham alan desenler, tarihin gizemli izlerini yansıtan tasarımlar, modern detayların hakim olduğu ürünler ve çok daha fazlası Zuchex 2022’de sizleri bekliyor…

Güral Porselen, Keramika, Neva, Tulu Porselen ve daha yüzlerce markanın ilham veren tasarımlarını Zuchex 2022’de keşfedin!


Güral Porselen |HALL 2 / A-30, B-30Kaliteli ve şık görünümünün yanı sıra zarif, yarı saydam, benzersiz krem rengi, bone kalitesi kullanılarak öne çıkarılmış yeni tasarımlar ile Güral Porselen, dünyadaki porselen endüstrisinin geldiği en üst noktada konumlanıyor. Güral Porselen; modern çizgiler ve zengin motiflerle tasarlanmış geniş ürün yelpazesiyle geçmişten bugüne evlere, sofralara, kısacası hayatlara özel dokunuşlar sunuyor.

Keramika | HALL 2 / A-10


Keramika, 2006 yılında başladığı serüveninde geleneksel sofra seramiğini yenilikçi ve modern dokunuşlarla harmanlayarak sektörde fark yarattı. Kaliteyi daima en üst düzeyde tutmayı hedefleyen Keramika, tüketici ve çalışan memnuniyetine verdiği güçlü değer ile ön plana çıkıyor. En özel renklerle hazırlanan, yenilikçi motifleri ve dinamik detayları ile Keramika 2022 serisi, sofraların göz kamaştıran ayrıntısı olmaya aday!

Neva | HALL 3 / B-40


Neva, hayat felsefesinde "Seni Anlatan Sofralar" sloganını benimseyen, mutfak eşyalarında fark yaratmak amacıyla kurulmuş bir marka. Özgün tasarımlarıyla ön plana çıkan neva, yeni koleksiyonlarıyla her zevke hitap etmeyi başarıyor.

Tulu Porselen | HALL 2 / D-20, D-20/A


Tulu Porselen modern tasarımlarıyla sofralara yenilikçi bir görünüm kazandırıyor. Ürün çeşitliliğinde sade şıklığa önem veren Tulu Porselen, koleksiyonlarıyla kahvaltılardan, akşam yemeklerine kadar günün her saati göz alıcı sofralarda buluşmaya olanak tanıyor.

Online kaydınızı şimdi tamamlayın ve ev ve mutfak eşyaları endüstrisinin merakla beklenen fuarı Zuchex 2022'de bize katılın!

ŞİMDİ ZİYARETÇİ OLUN!

#buradaolmalısınız| Zuchex 15-18 Eylül 2022 Tarihlerinde Tüyap'ta!

Zuchex Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı Tarsus Turkey tarafından organize edilmektedir.