Açılışa bir ay kala tüm standlar doldu, satışlar kapandı! | Zuchex
14 - 17 EYLÜL 2023, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Açılışa bir ay kala tüm standlar doldu, satışlar kapandı!

Ev ve mutfak eşyaları sektöründe 2022’in dünya ölçeğindeki en büyük uluslararası ticaret buluşması olan Zuchex’te, açılışa bir ay kala tüm stand alanları doldu. Tüyap Beylikdüzü’nde yaklaşık 100 bin metrekare alanda gerçekleşecek fuara, yurt içi ve yurt dışından 650 firma katılıyor. “Zuchex’te tek metrekare boş yer kalmadı. Fuara katılamayan firmalar, gelecek sene için şimdiden rezervasyon yaptırıyor” diyen Tarsus Türkiye Genel Müdürü Zekeriya Aytemur, Zuchex 2022’nin, ev ve mutfak eşyaları sektörüne 1,5 milyar dolarlık ihracat katkısı yapacağını söyledi.

Açılışına yaklaşık 1 ay kala tüm stand alanları dolan ve katılım rekoru kıran Uluslararası Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı Zuchex, ziyaretçi rekoru için de gün saymaya başladı. Tarsus Türkiye tarafından, T.C. Ticaret Bakanlığı, İMMİB (İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri), ZÜCDER (Züccaciyeciler Derneği) ve KOSGEB destekleriyle 32.’si düzenlenecek fuar, 15 – 18 Eylül tarihlerinde Tüyap Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Yaklaşık 100 bin metrekare alana yayılan Zuchex’i dört gün boyunca yurt içi ve yurt dışından 37 binden fazla satın almacının ziyaret etmesi bekleniyor.

Seçkin markaların heyecan verici koleksiyonlarını, sektör profesyonelleriyle buluşturacak olan Zuchex 2022’de; “Sofra ve Mutfak Eşyaları”, “Pişirme Ekipmanları”, “Plastik Ev Eşyaları / Bahçe Aksesuarları”, “Ev Eşyaları”, “Dekoratif Ev ve Mutfak Eşyaları” ile “Elektrikli Ev Aletleri” kategorilerinde en yeni koleksiyonlar ve 2023 tasarımları bir arada sergilenecek.

Ev ve mutfak eşyaları dünyasına ilham veren yeniliklerin bir arada sunulacağı fuara ücretsiz online ziyaretçi kaydı yaptırmak isteyenler www.zuchex.com adresini ziyaret edebilirler.

Sosyal Medya:

www.facebook.com/zuchexfair I www.twitter.com/zuchexfair

www.instagram.com/zuchexfair I www.zuchex.com