19-22 EYLÜL 2024, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Katılımcı Listesi

 • Placeholder

  AFYON EMAYE SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  7 HALL | C-42

  Afyon Emaye, Türkiye de emaye mutfak eşyaları üretiminde uzman bir firmadır. ‘’Simay’’ markası Afyon Emaye 'nin tescilli markasıdır. Firmamız 50,000m² açık alan üzerinde kurulu olan 7,000m² kapalı üretim tesisinde, son teknoloji üretim hattı ile sağlıklı ve uzun ömürlü emaye mutfak eşyalarının üretimi, yüksek kalitede ve Avrupa standartlarında iş sağlığı ve güvenliği ile uyumlu olarak gerçekleştirilmektedir. Firmamız ve ürün özellikleri hakkında detaylı bilgiyi www.afyonemaye.com adresimizde bulabilirsiniz.

 • AHMETAL MAKİNE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  AHMETAL MAKİNE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  6 HALL | B-12

  Ahmetal, emaye mutfak eşyaları ve kızartma sepetleri üretmektedir. Başta Fransa, Belçika, İspanya, Fas, Mısır, Lübnan olmak üzere birçok ülkeye ihracat yapmaktadır. Türkiye'de de yine birçok ulusal marketlere ve ulusal markalara üretim yapmaktadır. Ahmetal 4000m2 alanda üretim faaliyetlerine devam etmekte ve 60 personeliyle müşterilerine hizmet vermektedir.

 • AİRBAGS PLASTİK PAZARLAMA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  AİRBAGS PLASTİK PAZARLAMA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | I-52

  Airbags Plastik, 2018 yılından bu yana Dilovası, Kocaeli’ndeki 4000 M2 lik kapalı alana sahip tesisinde ABS ve PP valiz üretimi yapmaktadır. Üretiminin tamamını Hoffmanns markasıyla tüm dünya pazarına ihracat yapmaktadır. Firmamız sektöründe kaliteli hammadde, aksesuar ve kaliteli işçiliği bir araya getirerek müşteri memnuniyeti odaklı ürünler üretmektedir. Güncel üretim teknolojilerini ve sektörün tüm gelişmelerini yakından takip ederek dinamik eğitimli kadrosuyla kendini sürekli yenileyen bir yapıya sahiptir. Üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünlerin tamamı fiziksel ve kimyasal testlerden başarıyla geçen ve insan sağlığına uygun ürünlerdir.

 • AKCAM CAM PLASTİK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.
 • AKCOAT İLERİ KİMYASAL KAPLAMA MALZ. SAN. VE TİC. A.Ş.

  AKCOAT İLERİ KİMYASAL KAPLAMA MALZ. SAN. VE TİC. A.Ş.

  10 HALL | B-10

  1979 yılında kurulan Akcoat; emaye, seramik, yapışmaz dekoratif kaplamalar, pigment ve cam olmak üzere 5 ana ürün grubuyla, dünyanın lider kimyasal kaplama malzemeleri üreticisidir. Akcoat; beyaz eşya, mutfak araç gereçleri, fırın, seramik ve cam endüstrisine değer katan global markaların çözüm ortağıdır. Akkök Holding şirketler grubu çatısı altında yer alan Akcoat, aynı zamanda Türkiye’nin lider kimya şirketi Akkim’in iştiraki olarak faaliyetlerini bu sorumluluk bilinciyle sürdürmekte ve genişletmektedir. Türkiye ve İspanya’daki fabrikasının yanı sıra ABD ve Çin’de faaliyet gösteren ofisleri ve 6 kıtada 60 ülkeye gerçekleştirdiği ihracat ile Akcoat faaliyetlerini proaktif ve inovatif şekilde arttırarak devam ettirmektedir.

 • AKDENİZ KITCHEN (KIRTEKS METAL TEKSTİL SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ.)
 • AKKUN DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

  AKKUN DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

  9 HALL | A-46

  AKKUN ürün yelpazesinin çeşitliliği, sürekli genişlemesi ve yenilikçiliği, farklı malzeme, şekil ve dekor türlerinin kullanılması, herkesin AKKUN ürünlerinden seçim yapabileceği anlamına gelmektedir.On yıla yakın üretim ve pazar tecrübemizle sağlığınız için güvenli, çevre ve ısı dostu dayanıklı ürünlerimizle büyümeye devam ediyoruz.

 • AKSOY ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
 • AKSU ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.

  AKSU ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.

  3 HALL | C-11

  Aksu, 1958’den bu yana hem yurt içinde hem de yurt dışında hayatın vazgeçilmez bir parçası. Mutfakta, banyoda ve ısınma ihtiyacının karşılanmasında Aksu, mükemmel çözümler üretirken, kalitesiyle ve kullanıcılarına verdiği güvenle farkını ortaya koymaktadır. Türkiye'nin ilk tost makinesi üreticilerinden olan Aksu, zaman içinde teknolojik gelişmeleri takip ederek, elektrikli ev aletlerinde yeni ve öncü modeller üretmeye başlamıştır. Tost makinesinden elektrikli ocağa; ütüden infrared ısıtıcıya; kettle'dan şofbene geniş ürün yelpazesiyle binlerce evde kalitesini yıllardır yaşatmaktadır.

 • AKTEK GROUP DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI İHR. İTH. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
 • AKUTEKS TEKSTİL PLASTİK GIDA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
 • AKY MUTFAK EŞYALARI İMALATI SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

  AKY MUTFAK EŞYALARI İMALATI SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

  7 HALL | C-40

  Aky Mutfak Eşyaları olarak 26 yıl önce başladığımız iş hayatımızda yaptığımız yeni yatırımlarımızla şu an 26.000 m2 açık alan 10.000 m2 kapalı alanda yeni makine parkurumuzla,yeni dağıtım kanallarımızla ve yüzlerce çalışanımızla 26 yıl öncekiilk başladığımız andaki şevk ve dinamizimle devam ediyoruz.Yeni üretim üssümüze taşınarak aylık kapasitemizi 500.000 adede çıkardık. Kendi bünyemizde ar-ge ve tasarım birimlerimizi kurduk. Test laboratuarımızı son teknoloji cihazlarla donatarak üretimin her adımında hataları ve kalitesizlikleri minimum düzeye indirdik