19-22 EYLÜL 2024, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Katılımcı Listesi

 • 2IN1 DESIGN STUDIO (EZGİ TERZİOĞLU)

  2IN1 DESIGN STUDIO (EZGİ TERZİOĞLU)

  1T HALL | A-13

  "2in1 Design Studio", kaliteli yaşam standartları sunmak ve sofistike bir uluslararası müşteri kitlesinin duygusal ve istekli ihtiyaçlarını karşılamak için gelenekten ilham alan ve geleceğe yansıtılan sade ve zarif nesneler yaratır.

 • 3 ER KARDEŞLER HEDİYELİK EŞYA ZÜCCACİYE VE AĞAÇ İŞLERİ SAN. DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.
 • ACAR ENDÜSTRİYEL (ACAR FRİT MASSE VE ENDÜSTRİYEL HAMMADDELER ÜRETİM SAN. TİC. LTD. ŞTİ.)

  ACAR ENDÜSTRİYEL (ACAR FRİT MASSE VE ENDÜSTRİYEL HAMMADDELER ÜRETİM SAN. TİC. LTD. ŞTİ.)

  8 HALL | D-42

  2005 yılında 4000 m2 kapalı alan,37000m2 açık alanda çini sektörünün ara mamül ihtiyacını karşılamak amacı ile kurulan firmamız,ilk olarak çini masse üretimi ile işe başlamış olup 2008 yılında yapılan doğalgaz yatırımıyla yüksek genleşmeli çini fritleri,2012 ve 2022 yıllarında yeni frit yatırımlarıyla birlikte sofra eşyasına yönelik seramik ve cam fritleri üretimi yapmaya başlamıştır. 2014 yılında yapılan SPRAY-DRYER yatırımı sonrasında earthenware ve stoneware olmak üzere granül ve plastik masse üretimine başlamış olup,ürün gamındaki eksiği tamamlayarak sektörünün öncü firmalarından biri haline gelmiştir. Doğal kaynakları; insana, çevreye ve geleceğe duyarlı şekilde aramayı ve üretmeyi kendine amaç edinen ACAR; AR-GE çalışmaları sonucunda üretmiş olduğu hammadde

 • Placeholder

  ACAR KAHVE DEĞİRMENLERİ VE HEDİYELİK EŞYA SAN. LTD. ŞTİ.

  8 HALL | B-42

  1971 yılında kurulan Acar Değirmenleri, başarılı geçmişiyle bu sektörde Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yer almakta ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir. Kurumsal yapısı, teknolojiye yaptığı yatırımları, yaratıcı tasarımları ve 1500 adetten oluşan zengin ürün çeşitliliği ile konusunda lider konumdadır. Zamak, pirinç, bakır, demir konusunda üretim yapan yapımız, rakiplerinden farklı olarak kahvedanlık setini ilk üreten ve tasarımları geliştiren tek firmadır. 60 kişilik uzman kadroya sahip olan şirketimiz; kahve setleri, çay setleri, tepsiler, değirmenler, fincanlar, cezveler, çaydanlıklar, lokumluklar, şekerlikler, hamam tasları, kaşıklar, küllükler gibi birçok üretime sahip yapısıyla hediyelik eşya sektöründe hizmet sunmaktadır.

 • ACAR ZÜCCACİYE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.
 • Placeholder

  ADA KUPA SERAMİK İÇ DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

  9 HALL | A-24

  Seramiği renklendirdik... Kalite odaklı hizmet prensibiyle yola koyulan firmamız Ada Seramik, on yılı aşkın sektör deneyimini genç ve dinamik ekibinin yenilikçi bakış açısıyla pekiştiriyor. "Yüksek kalite", "titiz uygulama", "doğru fiyatlama" ve "doğru zamanlama"; benimsediğimiz temel ilkeler arasında. Seramik, porselen, cam konusunda ürün yapabilirken özellikle seramik üretimi tamamen kendimize ait olduğu için bu alanda kupadan tuzluğa, tabaktan fincana pek çok farklı ürün sunabilme özelliğimiz sektör içerisinde bizi özel bir konuma getiriyor. "Seramiği renklendirdik" sloganını hak etmiş olmak en büyük gururumuz. Pazar çeşitliliği hedefini benimseyen firmamız promosyon sektörünün yanı sıra yerli ve yabancı lisanslı markaların üreticiliğini de üstlenmektedir.

 • ADASEV PLASTİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  ADASEV PLASTİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | G-32

  Sev Plastik olarak 1979’dan bu yana plastik enjeksiyon ile orijinal hammaddeden ürettiğimiz, gıda ile temas edebilen sağlıklı ve yüksek kaliteli ürünler üretmekteyiz 3.000 metrekareyi aşan üretim tesislerimizi ve 100’lerce çeşit ürün seçeneğimizi her geçen gün güncelleyerek ve artırarak hizmet veriyoruz. ISO 22000, ISO 9001,ISO 14001, SEDEX ve CE sertifikalarımıza her geçen gün yenisini ekleyerek kalite standartlarımızı koruyor ve geliştiriyoruz .Sev Plastik olarak hedefimiz, müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde üretim ve hizmet sunarak memnuniyetlerini en üst düzeyde karşılamaktır. Bu hedefe ulaşmak amacıyla çalışanlarımızın şirket içi ve dışı eğitimlerine, tüm süreçlerimizde yeniden yapılanmaya önem vererek sürekli iyileşme prensibiyle çalışmaktayız.

 • Placeholder
 • ADEON DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

  ADEON DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

  11A HALL | C-12

  Adeon Global, 15 yıllık satın alma ve 70 in üzerinde ülkeye ihracat tecrübesi olan bir ekip olarak; Dış ticaret ve satınalma tecrübesini Müşterilerine tek bir çatı altında sunmak için 2018 ylında kurulmuştur. Adeon Global müşterilerinin Satın Alma Departmanı kimliği ile hareket ederek talep edilen ürünü en kaliteli ve en iyi fiyatla tedarik etmekte ve aynı zamanda faaliyet alanlarındaki sektöründe öncü üreticilerden tedarik ettiği ürünleri müşterileri ile buluşturmakdatır. Dış ticaret felsesini anlamış ve dış ticaretin hakkını vermeyi amaç etmiş bir ekip olarak, amacımız yüksek karlılık değil, en iyi fiyat ve fayda sürekliliği yakalayarak iş ortaklarımıza en doğru hizmeti sunmaktır.

 • ADF ANKASTRE ÜRÜNLER SAN. VE TİC. A.Ş.

  ADF ANKASTRE ÜRÜNLER SAN. VE TİC. A.Ş.

  3 HALL | C-10

  ADF Ankastre Ev Aletleri A.Ş. 2010 yılında ankastre davlumbaz ve ocaklar üretmek üzere kurulmuştur. Şirketimiz 2013 yılında yeniden yapılandırılarak üretim kapasitesini ve çeşitliliğini artırmak için ek bina ve makine yatırımlarına odaklanmıştır. Şirketimiz özellikle yurt dışında tanınmış markalar için kişiye özel premium ürünler üretmektedir. Başlangıçta 2000 m2 kapalı alanda faaliyet gösteren firmamız şu anda kendi tesislerinde 8000 m2 kapalı alana sahiptir. ADF, OEM bazında üst orta ve üst sınıf segmentler için davlumbazlar ve ankastre ocaklar üretmektedir. ADF'nin başarısının sırrı, deneyimli kadrosunun uyumu, kalite politikası ve müşteri taleplerine hızlı ve pratik çözümler üretebilmesidir. Her müşteri ADF için bir değer olarak kabul edilir.

 • ADL METAL MOBİLYA SAN. - ADİL ŞAHİN

  ADL METAL MOBİLYA SAN. - ADİL ŞAHİN

  6 HALL | B-44

  Firmamız Uzun yıllardır, Metal ve Matalden yapılmış her türlü ürünler üretmektedir. Uzman kadromuz ve Yılların verdiği deneyim sonucu her türlü metal ile alakalı ürünler üretekteyiz. Başlıca ürünlerimiz arasında, Metal ayakkabılıklar, 1 raflı, 2 raflı, 3 raflı, 4 raflı, 5 raflı ve yatay 2+2 raflı, Bahçe sandalyeleri, çok amaçlı metal saklama kabinleri, Dışarıdaki çöp kovası kabinleri, Soyunma dolapları, Dosya Dolapları, Katlanır Metal Baharatlık, demonte ranza ürünlerimizin bazılarındandır. Her zaman kaliteye ve zamanında iş teslimi firmamızın ana prensiplerindendir.

 • Placeholder

  AFC

  12A HALL | H-44