2020’nin renk, tasarım ve teknoloji trendlerini keşfedin | Zuchex
10 - 13 EYLÜL 2020, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

2020’nin renk, tasarım ve teknoloji trendlerini keşfedin

Trendleri ve değişen müşteri taleplerini yakından takip etmek, küresel pazarda hayatta kalmanın anahtarıdır. Yeni yılda değişen tasarım trendleri, yeni yılın renkleri gibi pek çok konu satın alacağınız ürünlere karar vermenizi zorlaştırabilir. Zuchex'i ziyaret ederek, en yeni trendleri keşfedebilir, müşterileriniz için en iyi ürünleri, en karlı anlaşmalar ile bulabilirsiniz.

Yeni Nesil Tasarımlar

2020 hızla yaklaşıyor ve sürdürülebilirliğe yönelik artan müşteri talebi, gelecek trendlerde önemli bir rol oynuyor. 2020, geçmişin ve geleceğin, doğa ve teknolojinin günlük yaşam tasarımlarında buluştuğu yıl olacak. 2020 tasarım modasına dahil olmak için envanterinizi nasıl şekillendirmeniz gerektiğini biliyor musunuz?

Tasarım yönünden sade, minimal, güven duygusu yaratan Mint Yeşili, aynı zamanda teknoloji, bilim ve doğa arasındaki uyumu da ifade ediyor. Hem geleceğe yönelik hem de doğaya ait elementleri barındıran Mint Yeşilinin, dekorasyon trendlerinde retro – fütüristlik tasarımlara ilham vermesi bekleniyor. Doğada nadir görülen bir renk olan Lila, mavinin sakinliğini ve kırmızının enerjisini birleştiriyor. Sakinleştirici ve yatıştırıcı etkiye sahip Lila ilham verici tasarımlar oluşturmak için ideal bir renk olarak öne çıkıyor. Mint yeşili ve Lila ile beraber turkuaz, yeşil ve mavi tonlarını da yine gelecek yılda çokça görüyor olacağız. 

Zuchex’in Size Sundukları

Inovasyon, Trendler, Lider Markalar ve En Karlı Anlaşmalar


Satın Almacıların Favorisi

Zuchex, yeni tedarikçi bulmak isteyen satın almacılar için en iyi platformdur. Ismarlama üretimden benzersiz tasarımlara kadar çeşitli seçenekler sunan Zuchex, bölgenin ev ve mutfak eşyaları ticaretinde önemli bir rol oynamaktadır.

Yeni yılda yüksek kar sağlayacağınız yatırımlar yapmak ve müşterilerinizin ilgisini çekecek ürünlerle vitrinlerinizi doldurmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey Zuchex 2019’u ziyaret etmek!

Ziyaret Edin