Search form

Ziyaret

Zuchex 2018, Türkiye ve Türkiye’yi çevreleyen bölgelerde, piyasaya çıkan en son ürünleri, yenilikleri ve trendleri görme şansı yakalayabileceğiniz tek yer olma özelliği taşımaktadır. Binlerce yeni tedarikçi ile tanışarak iş hayatınızda devrim niteliğinde bir değişim yaratmak adına Zuchex sizin için en doğru yer.

İhtiyacınız olan herşey tek bir çatı altında

Züccaciye, hediyelik eşya ve küçük elektrikli ev aletleri sektöründeki saygın ve başarılı markalar, en yenilikçi ürünler ve kaliteli tedarikçiler bir kez daha Zuchex'te yerini alıyor. İnovatif tasarımların yanı sıra en dikkat çekici ürünleri görme fırsatı yakalayabileceğiniz platformda, profesyonel üreticilerle tanışarak ticari iş birliklerinizi bir basamak daha yukarıya taşıyabilirsiniz.

 

Yeniliklerle 2018

VIP Satın Almacı Programı'yla katılımcılar çok sayıda uluslararası üst düzey alıcı ile bir araya gelerek yeni iş bağlantıları kurma fırsatını yakalayacak. Sektördeki ticari ilişkileri geliştirmeyi amaçlayan bu program sayesinde marka bilinirliğinizi artırabilir ve yeni müşteriler kazanabilirsiniz.

Ticari başarının temellerini oluşturan 30 yıllık tecrübe

Zuchex tasarım odaklı markalar ve satın almacılar için en cazip ve tercih edilen fuar olarak sürekli gelişim ve yenilikçi faaliyetlerini sürdürmektedir. Süregelen kültürel yapısı, gelişen ve fark yaratan yenilikçi anlayışı ile takdir toplayan ve saygı duyulan bir organizasyon olmayı kendine ilke edinmiştir.

 

13 - 16 Eylül 2018 tarihleri arasında Istanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek Zuchex 2018, başarı ile devam eden serinin 29.'su olma gururunu yaşamaktadır.

Bir sonraki en çok satan ürününüz Zuchex 2017'de

Zuchex, züccaciye, hediyelik eşya ve elektrikli ev aletleri sektöründeki üretici ve tedarikçilere, yeni satış ve iş olanakları yakalamaları için düşük maliyetli, yüksek fırsatlı bir ortam sağlamaktadır.

Perakendeciler, toptancılar ve distribütörler bu benzersiz fırsatlarla dolu ortamı kullanarak, yeni tasarımları inceleyip karşılaştırabilme imkanına sahiptirler. Aynı zamanda tüketicilerin dikkatini çekecek, satışlarını artıracak yenilikleri de keşfetmektedirler.

Ürün Grupları

  • Cam, Porselen ve Seramik
  • Çelik Mutfak Eşyaları
  • Plastik Ev Gereçleri
  • Küçük Elektrikli Ev Aletleri
  • Mutfak Eşyaları
  • Dekoratif Ürünler ve Hediyelik Eşyalar
  • Ev Tekstili

Tarihi Ajandanıza Eklemeyi Unutmayın!

Zuchex Züccaciye, Hediyelik Eşya ve Elektrikli Ev Aletleri Fuarı 13 - 16 Eylül 2018 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşecektir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Takvime Ekle 2017-03-23 6:00:00 2017-03-27 16:00:00 Europe/London Ideal HomeX Istambul Ideal HomeX, Housewares Fair, Istambul Istambul, Turquey Tarsus Group lhotston@tarsus.co.uk

 

 

Zuchex 2017 Satınalmacı Eşleştirme Programına Katılmanın Size Sağlayacağı Avantajlar Nelerdir?

SORULARINIZ İÇİN

Sıkca sorulan sorular sayfamızı ziyaret edebilir, bizi arayabilir veya taleplerinizi iletişim formumuz aracılığı ile tarafımıza gönderebilirsiniz. Ekibimiz en kısa zamanda size destek sağlayacaktır.