|Read later

ZUCHEX ULUSLARARASI KONFERANSLARLA BİR ADIM ÖNE ÇIKACAK

Perakende üzerine en önemli konuların sektörün tüm paydaşlarının deneyimleri ve bakış açıları ile ele alınacağı Zuchex’te, bu alanda tüm farklı başlıkları ilk kez bir araya getiren çok özel bir etkinlik olacak. Ulusal ve uluslararası her biri alanında uzman konuşmacıların yer alacağı konferanslarda bugünün ve geleceğin gündeminde olacağı perakende üzerine bilgiler paylaşılacak. Konferans için İstanbul’a gelecek uluslararası konuşmacılar arasında; Bertrando Di Renzo , Stuart Wood, Henrik Reisby Nielsen bulunuyor. Züccaciye sektörünün gelişimine öncülük eden Zuchex Fuarı, 21- 24 Eylül tarihlerinde perakende üzerine gerçekleşecek bilgi paylaşımı etkinlikleriyle küresel bilgi birikiminin sektör geneline yayılmasına öncülük etmeyi amaçlıyor.

 

Bertrando Di Renzo “Uluslararası Markalaştırma ‘’

İtalyan tasarımcı Bertando, Milano’da başlayan kariyerine Barcelona’da devam etti ve Türk bir arkadaşı sayesinde yolu İstanbul’a kadar uzandı. Tam bir İstanbul aşığı olan Bertrando Di Renzo, Osmanlı adını taşıyan “Les Ottomans” markasıyla ürettiği ikat ve minderlerin  malzemelerini Kapalıçarşı’dan temin ederek, ürünlerini “Made in Turkey” etiketiyle pazarlıyor. Uluslararası alanda tasarımcı kimliğini perçinlemiş olan Bertrando Di Renzo’nun, aynı zamanda uluslararası iş geliştirici unvanı bulunuyor. Zuchex Fuarı konferans programında yer alacak Bertando, “Uluslararası Markalaştırma ‘’ konu başlığını katılımcı ve ziyaretçilerle paylaşacak. 

 

Henrik Reisby Nielsen

‘’Başarılı Perakendeciliğin Anahtarı ve İş Dünyasında Yenilikçi Olmanın Altın Kuralları‘’

2009 yılından bu yana Reisby Consult CEO’su, Global Innovator Ödül Komitesi üyesi ve uzman jüri üyesi olarak GIA ödüllerinde yer alan Henrik Reisby Nielsen, mağazacılıkta yarattığı farklılıkların yanı sıra, interaktif web katalogları, dijital tabela ve görsel-işitsel teknolojileri kapsayan ürünler sunan çözümleriyle dikkat çekiyor. Henrik, “Nihai Perakende Deneyimi” adlı sunumuyla başarılı perakendeciliğin anahtarını ve iş dünyasında yenilikçi olmanın altın kurallarını anlatarak, en büyük bütçenin neden her zaman kazanmadığını ve yeniliğin, en fazla para alan kişiye ait olmadığını anlatmak için Zuchex Fuarı konferans programında yerini alacak.

 

Stuart Wood

‘’Perakende Müşterilerine Davranış Biçimi Oluşturmak‘’

Stuart Wood, 25 yılı aşkın tecrübesiyle müşterilerine,  güçlü ve farklı markalar inşa etmelerinde yardımcı oluyor.2013 yılında Global Tasarım Ajansı Fitch’de Kreatif Direktörlüğe yükselen Stuart, yeni bir perakende dönemi için marka tasarım ajansı Missouri Creative'i kuruyor. Günümüzde perakende sektöründeki markalarla çalışıyor, onlara marka tasarımından görsel kimlik ve iletişime kadar her konuda yardımcı oluyor. Zuchex Fuarı Konferans Programı’nda yer alacak olan Stuart Wood, ‘’Perakende Müşterilerine Davranış Biçimi Oluşturmak ‘’ adlı konu başlığını katılımcı ve ziyaretçilerle paylaşacak.