Search form

İş Birliklerimiz

Zuchex – Uluslararası Pazar Desteği

Zuchex 27’nin üzerindeki fuar sayısı, deneyimi, köklü ve saygın uluslararası bilinirliğiyle, gelişmekte olan ve tanınmış pazarlara kapsamlı bir şekilde destek vermek adına, Türkiye'de ve tüm dünya genelindeki kilit sanayi örgütleriyle yakın bağlantılar kurmuştur.

 

Zuchex aynı zamanda pazarlama alanında önemli bilgiler veren ve  genel olarak Türkiye Ekonomisi’nde önemli yer tutan sektör ağına sahip Zücder’in (Züccaciyeciler Derneği) desteğini alarak daha etkin faaliyetler yürütmektedir.

Dergilerimiz

Züccaciye, Lifetech ve Lifeplast Dergilerimiz Türkçe olarak , Housewares & Gift Turkey Dergimiz ise İngilizce olarak yayımlanmaktadır. Uluslararası etkinliklerin bir parçası olan Züccaciye Dergisi, her yıl International Housewares Association (IHA) tarafından Chicago’da düzenlenen Global Innovation Award (GIA)’ın Türkiye temsilciliğini yürütmektedir.

 

Türkiye'nin ev eşyaları sektörü içinde en çok okunan profesyonel ticaret dergileri olan Züccaciye,Lifetech ve Lifeplast, saygıdeğer tarafsız raporlamaları ve pazarın son gelişmelerini yansıtan içeriği ile züccaciye sektörüne yön vermektedir. Aynı zamanda dergilerimiz  Zuchex katılımcılarına, fuar öncesi ve sonrasında kılavuzluk ederek, önemli avantajlar sağlamaktadır.